filmy z powietrza

Nietypowy film weselny – filmy z powietrza

Drony na stałe weszły do fotografii oraz wideofilmowania. Pozwalają na przygotowanie na prawdę zapierających dech w piersiach obrazów. Choć do tej pory wykorzystywane były głównie do pokazywania bogactwa naturalnego piękna, warto o nich pomyśleć w kontekście nietypowego filmu weselnego.

Dronem na wesele

Filmy z powietrza stają się coraz bardziej popularne wśród nowożeńców. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem ujęcie z lotu ptaka pięknej plenerowej ceremonii czy nawet „zwykła”, zbiorowa fotografia wszystkich zaproszonych gości z całą pewnością wywołają dreszcz na niejednych plecach. Trudno o równie piękny i spektakularny dodatkowej do weselnych wspomnień. Z tego względu coraz więcej młodych par marzy o tym, aby ich wesele zostało sfilmowane także z powietrza, zwłaszcza kiedy zaślubiny odbywają się w przepięknej scenerii: wśród lasów, gór czy nad wodą. Ale piękne otoczenie to nie jedyny powód na wykorzystanie drona. Nawet tak mało ekscytujący przejazd weselny przez lokalne drogi sfilmowany z lotu ptaka może nabrać niespodziewanego piękna.

Dlatego dziś coraz więcej fotografów i kamerzystów oferuje także materiał przygotowany z użyciem drona: zdjęcia i filmy z powietrza. Marząc więc o nietypowej, ale spektakularnej pamiątce z własnego ślubu, warto wziąć pod uwagę wynajem drona. „Efekt WOW” gwarantowany.

 

poniżej przykladowy ciekawy film z powietrza: